Wesołych Świąt moi mili!!!! Dzisiejsza stylizacja z udziałem mojej ukochanej sukienki <33. Stylizacja est ona dość zwyczajna i pospolita jednak właśnie na takie jest teraz moda PONOĆ. Zdjęcia są robione i na planie zdjęciowym ale i na mieście ; ) Takie "w praktyce" . Mam nadzieje, że wam się podoba ; ))
piątek, 23 grudnia 2011
poniedziałek, 19 grudnia 2011
Marionette
Okey. Chcę wam przedstawić stylizację do której zdjęcia są wybrane przeze mnie jako jedne z najlepszych ! . Dziś to już ostatni wygląd ; ) Za parę dni pewnie zaprezentuje wam mój stój na sylwestra choć nie mam jeszcze żadnego konkretnego stroju ; ]]. serdecznie proszę wam o zapisywanie się do obserwatorów gdyż duża liczba "Fanów" otworzy przede mną wiele, wiele możliwości co do bloga. Chcę was również poprosić o komentarze do postów. Chętnie poczytam co sądzicie o moich stylizacjach!
Lisek
Hey ; ) Dodam dziś jeszcze 2 stylizacje by być na bieżąco z moim kontem na modnej polce ; ]]] ok. A więc główną rolę gra mój kochany lisek oczywiście sztuczny!!! Więc proszę bez komentarzy typu, że jestem mordercą : D. Kocham zwierzęta <3. Przepraszam za liczbę zdjęć jednak reszta jest okropna i nie nadaje się do pokazania publicznego xd. Oto one:
None of my model
Okey. Teraz pokaże wam moją ukochaną stylizację, gdyż wyszły z niej według mnie najlepsze zdjęcia ze wszystkich. Stylizacja jest w kolorach brązu. Główną role gra w niej bluzka, którą pewnie jeszcze nie raz zobaczycie. Zdjęcia autorstwa Angeliki, jeśli chodzi o wizaż - mojego autorstwa. nie obijając w bawełnę oto zdjęcia:
Simply
Hello, Hello ; ) A więc oto moja kolejna stylizacja. Zdjęcia jak zwykle robiła mi moja przyjaciółka Angelika. Dzisiejsza stylizacja została najlepiej oceniona ze wszystkich jakie wstawiłam na portal modna polka. Główną rolę grają moje kochane spodenki, które w połączeniu w rajstopami są hitem tego sezonu! A wy jak myślicie?
Spacerki
Zdjęcia do tej stylizacji zrobiłam dość dawno... Chyba w wrześniu, ale nie ważne ; ). Główną rolę w stylizacji gra dziś moja ukochana skórzana kurteczka jaka była modna w tamtym sezonie ; ). Jest to moja pierwsza stylizacja więc proszę o szczerą opinię czy powinnam dalej się w to bawić ; ). Oto zdjęcia:
wtorek, 13 grudnia 2011
Witajcie ; )
Mam na imię Zosia ale wszyscy mówią do mnie Muffinka ; ) Dlaczego? To pozostanie moją odwieczną tajemnicą ; ) Jak pewnie się spodziewacie jest to Blog o modzie ; )) Od razu zapraszam na mój proflim na Modnej polce : http://modnapolka.pl/profile/muffinka . Nie chcę na razie zbyt dużo zdradzać ; ]] Wszystkiego dowiecie się w pierwszym poście ; ]] . Pozdrawiam! Muff
Subskrybuj:
Posty (Atom)


























