Hello, Hello ; ) A więc oto moja kolejna stylizacja. Zdjęcia jak zwykle robiła mi moja przyjaciółka Angelika. Dzisiejsza stylizacja została najlepiej oceniona ze wszystkich jakie wstawiłam na portal modna polka. Główną rolę grają moje kochane spodenki, które w połączeniu w rajstopami są hitem tego sezonu! A wy jak myślicie?






Brak komentarzy:
Prześlij komentarz