Hey ; ) Dodam dziś jeszcze 2 stylizacje by być na bieżąco z moim kontem na modnej polce ; ]]] ok. A więc główną rolę gra mój kochany lisek oczywiście sztuczny!!! Więc proszę bez komentarzy typu, że jestem mordercą : D. Kocham zwierzęta <3. Przepraszam za liczbę zdjęć jednak reszta jest okropna i nie nadaje się do pokazania publicznego xd. Oto one:




Brak komentarzy:
Prześlij komentarz