Zdjęcia do tej stylizacji zrobiłam dość dawno... Chyba w wrześniu, ale nie ważne ; ). Główną rolę w stylizacji gra dziś moja ukochana skórzana kurteczka jaka była modna w tamtym sezonie ; ). Jest to moja pierwsza stylizacja więc proszę o szczerą opinię czy powinnam dalej się w to bawić ; ). Oto zdjęcia:




Cześć. Dzisiaj zauważyłam tego bloga, bardzo mi się spodobał. A tak na marginesie chciałam Cię zapytać gdzie kupiłaś rajstopy? <3
OdpowiedzUsuń