Wesołych Świąt moi mili!!!! Dzisiejsza stylizacja z udziałem mojej ukochanej sukienki <33. Stylizacja est ona dość zwyczajna i pospolita jednak właśnie na takie jest teraz moda PONOĆ. Zdjęcia są robione i na planie zdjęciowym ale i na mieście ; ) Takie "w praktyce" . Mam nadzieje, że wam się podoba ; ))





zdjęcia są rewelacyjne, aż sie na patrzeć nie potrafie, a co do sukienki to nawet się nie dziwie, że ulubienica ;) jest śliczna!
OdpowiedzUsuńWesołych Świąt! :)
świetnie wygląda ta sukienka z tą kurtką ;d lubie ten odcień jeansu
OdpowiedzUsuńAlez lubie twojego bloga ze wzgledu na sliczne zdjecia, na kazdym wygladasz rewelacyjnie :)
OdpowiedzUsuńładnie wygladasz ;))
OdpowiedzUsuńhttp://www.live-style20.blogspot.com/