piątek, 23 grudnia 2011

I love you!

Wesołych Świąt moi mili!!!! Dzisiejsza stylizacja z udziałem mojej ukochanej sukienki <33. Stylizacja est ona dość zwyczajna i pospolita jednak właśnie na takie jest teraz moda PONOĆ. Zdjęcia są robione i na planie zdjęciowym ale i na mieście ; ) Takie "w praktyce" . Mam nadzieje, że wam się podoba ; ))



4 komentarze:

  1. zdjęcia są rewelacyjne, aż sie na patrzeć nie potrafie, a co do sukienki to nawet się nie dziwie, że ulubienica ;) jest śliczna!

    Wesołych Świąt! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. świetnie wygląda ta sukienka z tą kurtką ;d lubie ten odcień jeansu

    OdpowiedzUsuń
  3. Alez lubie twojego bloga ze wzgledu na sliczne zdjecia, na kazdym wygladasz rewelacyjnie :)

    OdpowiedzUsuń
  4. ładnie wygladasz ;))

    http://www.live-style20.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń