poniedziałek, 19 grudnia 2011

Marionette

Okey. Chcę wam przedstawić stylizację do której zdjęcia są wybrane przeze mnie jako jedne z najlepszych ! . Dziś to już ostatni wygląd ; ) Za parę dni pewnie zaprezentuje wam mój stój na sylwestra choć nie mam jeszcze żadnego konkretnego stroju ; ]]. serdecznie proszę wam o zapisywanie się do obserwatorów gdyż duża liczba "Fanów" otworzy przede mną wiele, wiele możliwości co do bloga. Chcę was również poprosić o komentarze do postów. Chętnie poczytam co sądzicie o moich stylizacjach!



4 komentarze: