Okey. Teraz pokaże wam moją ukochaną stylizację, gdyż wyszły z niej według mnie najlepsze zdjęcia ze wszystkich. Stylizacja jest w kolorach brązu. Główną role gra w niej bluzka, którą pewnie jeszcze nie raz zobaczycie. Zdjęcia autorstwa Angeliki, jeśli chodzi o wizaż - mojego autorstwa. nie obijając w bawełnę oto zdjęcia:




Slicznie wygladasz na tych zdjeciach. Zazdroszcze ci fotografa :)
OdpowiedzUsuńpięknie pozujesz :)
OdpowiedzUsuń